Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Светилка Вградлива Гарден RGB 12W
Попуст

Лед Светилка Вградлива Гарден RGB 12W

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12W
Напон 220V
Дијаметар 160mm
Боја на светлина RGB
Заштита IP68

1 на залиха