Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Свеќа Филамент E14 4W
Попуст

Лед Свеќа Филамент E14 4W

195.00 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 4W
Напон: 220V
Tип: Fillament Saffire
Боја на светлина: 2700K, 3000K, 6000K
Грло: E14
Избриши