Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица Selena E27 3STEP Dimmable 10W 3000K
Попуст

Лед Сијалица Selena E27 3STEP Dimmable 10W 3000K

195.00 ден

Заменува: 75W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: 3STEP Dimmable
Боја на светлина: 3000K
Грло: E27

2 на залиха