Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Свеќа Selena E14 3STEP Dimmable 6W 3000K
Попуст

Лед Свеќа Selena E14 3STEP Dimmable 6W 3000K

155.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: 3STEP Dimmable
Боја на светлина: 3000K
Грло: E14

35 на залиха