Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица E27 A60 6W
Попуст

Лед Сијалица E27 A60 6W

99.00 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 1 година

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: A60
Боја на светлина: 3000K, 6000К
Грло: E27
Избриши
SKU: N/A Категории: ,