Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица Selena E27 OMNI 10W
Попуст

Лед Сијалица Selena E27 OMNI 10W

125.00 ден 99.00 ден

Заменува: 75W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: OMNI
Боја на светлина: 3000K, 4500K, 6000K
Грло: E27
Clear selection
SKU: N/A Категории: , Тагови: , , ,