Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Топче G45 6W 6500К
Попуст

Лед Топче G45 6W 6500К

99.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: G45
Боја на светлина: 6500K

6 на залиха

Категории , Ознаки: , , , ,