Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Led Топка – Selena Globe G95 12W E27
Попуст

Led Топка – Selena Globe G95 12W E27

359.00 ден 295.00 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 12W
Tип: G95
Грло: Е27
Боја на светлина: 2700K, 6000K
Clear selection