» » » » Лед Спот G9 5W 220V SILICONE
Попуст

Лед Спот G9 5W 220V SILICONE

299.00 ден 125.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: Silicone
Боја на светлина: 2700K, 6000K
Избриши селекција
SKU: N/A Категории: ,