Лед Топче E27 3W

Категории , SKU: Не е достапно Ознаки: , , ,

75.00 ден 125.00 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 1 година

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Tип: E27 GLS
Боја на светлина: 3000К – 6000К