Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица E27 OMNI 15W
Попуст

Лед Сијалица E27 OMNI 15W

115.00 ден135.00 ден

Заменува: 125W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 15W
Напон: 220V
Tип: OMNI
Боја на светлина: 2700K, 4500K, 6000K
Грло: E27
Избриши
SKU: N/A Категории: , Тагови: , , ,