Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица Е27 Во Разни Бои
Попуст

Лед Сијалица Е27 Во Разни Бои

99.00 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 1 години

Карактеристики:

Моќност: 2W
Напон: 220V
Tип: E27
Боја на светлина: RGB, Црвена, Зелена, Плава, Жолта
Избриши
SKU: N/A Категории: , Тагови: , , , , ,