Лед Спот G9 3W 220V SILICONE

Категории , SKU: Не е достапно Ознаки: , , , ,

75.00 ден 259.00 ден

Заменува: 30W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Tип: Silicone
Боја на светлина: 2700K, 6000K