Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица E27 Филамент 8W
Попуст

Лед Сијалица E27 Филамент 8W

255.00 ден

Заменува: 80W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 8W
Напон 220V
Tип Fillament
Боја на светлина 3000К

Нема на залиха