Лед Спот MR16 5W 220V 6000K

199.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Модел: MR16
Боја на светлина: 6000K

Нема на залиха