Попуст

Лед Свеќа E14 C35 6W

179.00 ден 155.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: E14 C35
Боја на светлина: 3000K

20 на залиха