Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица E27 Филамент 4W
Попуст

Лед Сијалица E27 Филамент 4W

179.00 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 4W
Напон 220V
Tип Fillament
Боја на светлина 3000К

2 на залиха