Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица E27 OMNI 12W
Попуст

Лед Сијалица E27 OMNI 12W

119.00 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Tип: OMNI
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
Грло: E27
Избриши
SKU: N/A Категории: , Тагови: , , ,