Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Топче Selena E14 5W
Попуст

Лед Топче Selena E14 5W

159.00 ден 125.00 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: E14 G45
Боја на светлина:  6000К

Нема на залиха