Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Свеќа Selena E14 C35 5W
Попуст

Лед Свеќа Selena E14 C35 5W

179.00 ден 125.00 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: E14 C35
Боја на светлина: 3000K, 6000К
Избриши
SKU: N/A Категории: , Тагови: , , ,