Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » РГБ Сијалица Magic Disco 4W E27
Попуст

РГБ Сијалица Magic Disco 4W E27

395.00 ден 195.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 4W
Грло: Е27
Tип: Со ротирачка глава
Боја на светлина: РГБ

29 на залиха