Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица E27 100% Aluminium Pure 10W
Попуст

Лед Сијалица E27 100% Aluminium Pure 10W

195.00 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 1 година

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: Alu A60
Боја на светлина: 3000K / 4000K
Избриши
SKU: N/A Категорија:

Дополнителни информации

БОЈА НА СВЕТЛИНА

3000K, 4000K