Дома » Продавница » Сијалици » Лед Сијалици » Лед Сијалица Е27 A55 5W 3000K
Попуст

Лед Сијалица Е27 A55 5W 3000K

75.00 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: A55
Боја на светлина: 3000K

18 на залиха