Лед Свеќа E14 4W 6500K

55.00 ден 99.00 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 4W
Напон: 220V
Tип: E14
Боја на светлина: 6500K

40 на залиха