Лед Светилка За Базени 12V 7,5W RGB

1,795.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 7.5W
Напон 12V
Боја на Тело Бела
Боја на светлина RGB
Заштита IP68

Нема на залиха