Лед Window/Corridor Светло 9W

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 9W
Напон 220V
Tип Grey Shell
Боја на светлина 4000K, ЦРВЕНА, ЗЕЛЕНА
Заштита IP67
Избриши

Дополнителни информации

Боја на Светлина

4000К, ЦРВЕНА, ЗЕЛЕНА