Лед Гарден Лампа 5W Во Повеќе Бои

695.00 ден

Карактеристики:

Боја на куќиште: Црно
Напон: 220V
Модел: Led Garden Light
Боја на светлина: Розева, Сина, Зелена, Жолта, 4000К, 6500К
Начин на монтажа: Убодно во земја, Надградно во бетон

Дополнителни информации

Боја на светлина

ЦРВЕНА, СИНА, ЗЕЛЕНА, ЖОЛТА, 2200K, 6500К