Лед Сноп За Фасади 10° 10W Црвена Светлина

1,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 10W
Напон 220V
Tип Black Shell
Боја на светлина Црвена
Заштита IP67

7 на залиха