Лед WallWasher 12W 24V RGB+W 1000mm

2,795.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12W / 48Chips
Напон 24V DMX512
Tип Black Shell
Боја на светлина RGB+W
Заштита IP66

5 на залиха