Лед WallWasher 36W 4000K 1000mm

3,595.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 36W
Напон 220V
Tип Silver Shell
Боја на светлина 4000K
Заштита IP66

5 на залиха