Лед Светилка За Скалила 2W 4000K

895.00 ден 995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 2W
Напон 220V
Димензии 75mm X 75mm
 Боја на светлина 4000K
Заштита IP66

10 на залиха