Лед Светилка За Патека Гарден Вградлива 1W 4000K

895.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 1W
Напон 12V
Дијаметар 52mm
Боја на светлина 4000K
Заштита IP68

7 на залиха