Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Светилка За Базени 15W 12V Надградна
Попуст

Лед Светилка За Базени 15W 12V Надградна

6,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 15W
Напон 12V
Додатоци Далечинско За Регулација
Боја на светлина RGB, 6500К
Заштита IP68
Избриши

Дополнителни информации

Боја на Светлина

RGB, 6500K