Попуст

Лед Светилка За Градина 10W 3000К

1,595.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 10W
Напон 220V
Дијаметар 130mm X 245mm
Боја на светлина 3000K
Заштита IP68

10 на залиха