Дома » Продавница » Осветлување » Осветлување за базени и градини » Лед Светилка За Патека Гарден Вградлива 3W 6000K

Лед Светилка За Патека Гарден Вградлива 3W 6000K

995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 3W Bridgelux
Напон 220V
Дијаметар 100mm X 80mm
Боја на светлина 6000K
Заштита IP68

10 на залиха