Лед Светилка За Градина RGB 10W COB

1,295.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 10W
Напон 220V
Дијаметар 75mm X 245mm
Боја на светлина RGB
Заштита IP68

2 на залиха