Попуст
Коцкаст надграден панел 18W
Коцкаст надграден панел 18W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Форма: коцка
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
395.00 ден Одбери опции
Попуст
Кружен надграден панел 18W
Кружен надграден панел 18W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Форма: круг
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
395.00 ден Одбери опции
Лед Плафоњерка 18W
Лед Плафоњерка 18W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Tип: Плафоњерка
Боја на светлина: 2700K, 4000K, 6500K
995.00 ден Одбери опции
Лед Светилка За Базени 12V 18W RGB
Лед Светилка За Базени 12V 18W RGB

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 18W
Напон 12V
Боја на Тело Бела
Боја на светлина RGB
Заштита IP68
2,990.00 ден Прочитај повеќе
Лед Лустер Топка Висечки Деко 18W
Лед Лустер Топка Висечки Деко 18W

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Модел: IP22
Боја на светлина: 3000K
Тип: Висечки
3,995.00 ден Додади во кошничка