Дома » Продавница » Панели » Кружен надграден панел 18W
Попуст

Кружен надграден панел 18W

299.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Форма: круг
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
Избриши
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , ,