Дома » Продавница » Панели » Коцкаст надграден панел 18W
Попуст

Коцкаст надграден панел 18W

395.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Форма: коцка
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
Избриши
SKU: N/A Категорија: Тагови: , ,