Дома » Продавница » Панели » Кружен Панел 12W Chrome 6000K Вградлив
Попуст

Кружен Панел 12W Chrome 6000K Вградлив

375.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Димензии: Дијаметар: 180mm, Длабочина: 10mm
Боја на светлина: 6000K
Боја на рамка: Chrome
Тип: Вградлив

27 на залиха

Категорија: