Дома » Продавница » Панели » Mагични Панели – Надградни

Mагични Панели – Надградни

999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12+4W
Напон 220V
Димензии D155mm
Tип Надградни
Боја на светлина 2 Color

Нема на залиха

Категорија: