Дома » Продавница » Панели » Лед кружни стаклени панели 6W 6000K Вградливи
Попуст

Лед кружни стаклени панели 6W 6000K Вградливи

399.00 ден 195.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Длабочина: 35mm
Боја на светлина: 6000K
Тип: Вградлив

Нема на залиха

Категорија: