Дома » Продавница » Панели » Кружен надграден панел 12W
Попуст

Кружен надграден панел 12W

695.00 ден 295.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Форма: круг
Боја на светлина: 3000K, 6000K
Clear selection
SKU: N/A Категорија: Тагови: , , , ,