Дома » Продавница » Панели » Кружен Панел 3W – Вградлив
Попуст

Кружен Панел 3W – Вградлив

175.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Димензии: Дијаметар: 85mm, Длабочина: 10mm
Боја на светлина: 3000K, 4000K, 6000K
Тип: Вградлив
Избриши
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , , , ,