Дома » Продавница » Панели » Лед вграден панел коцка 22W 6000K
Попуст

Лед вграден панел коцка 22W 6000K

799.00 ден 495.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 22W
Димензии: Страна: 225mm, Длабочина: 10mm
Напон: 220V
Боја на светлина: 6000K
Тип: Вградлив

Нема на залиха

Категорија: