Дома » Продавница » Панели » Правоаголен Панел 30cm x 60cm 36W
Попуст

Правоаголен Панел 30cm x 60cm 36W

1,399.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 36W
Напон: 220V
Димензии: 300mm x 600mm
Длабочина: 10mm
Боја на светлина: 4500K, 6500K
Избриши
SKU: N/A Категорија: Тагови: , , , ,