Дома » Продавница » Панели » Коцкаст Панел Dimmable 36W 600X600
Попуст

Коцкаст Панел Dimmable 36W 600X600

4,599.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 36W
Напон 220V
Димензии 600mm x 600mm
Боја на светлина Топлобела

Нема на залиха

Категорија: