Дома » Продавница » Панели » Mагични Панели – Вградни
Попуст

Mагични Панели – Вградни

899.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12+4W
Напон 220V
Димензии D155mm
Tип Вградни
Боја на светлина 2 Color

Нема на залиха

Категорија: