Дома » Продавница » Панели » Лед кружни стаклени панели 18W 6000К Вградливи

Лед кружни стаклени панели 18W 6000К Вградливи

699.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Длабочина: 35mm
Боја на светлина: 6000K
Тип: Вградлив

Нема на залиха

Категорија: