Дома » Продавница » Панели » Лед кружни стаклени панели 12W 6000К Вградливи
Попуст

Лед кружни стаклени панели 12W 6000К Вградливи

375.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Длабочина: 35mm
Боја на светлина: 6000K
Тип: Вградлив

Нема на залиха

Категорија: